И сказал фараон Иосифу: мне снилось: вот, стою я на берегу реки;
І сказав фараон до Йосипа: „Бачив я в сні своїм — ось я стою на березі Річки.
Отож і заговорив фараон до Йосифа: "Снилось мені, що я стою на березі Нілу.
Каже ж Фараон Йосифові: Снилось менї: бачся, стою на березї річному.
А фараон промовив до Йосифа, кажучи: У моєму сні мені здалося, що я стояв на березі ріки,