И сказала Вирсавия: хорошо, я поговорю о тебе царю.
І Батшэва сказала: «Добра, я пагавару адносна цябе з валадаром».
І сказала Вірсавія: добра, я пагавару з царом пра цябе.
Бэтсэба сказала: «Добра, заступлюся я за цябе ў цара».
І сказала Бат-Шэва: «Добра, я пагукаю празь цябе каралю».